Jitka Jelínková - internetové stránky, webdesign

Návrhy internetových stránek

V době, kdy si čím dál tím víc lidí zvyká hledat téměř cokoliv na Internetu - od informací o školách až po tip na výlet, je třeba dát o sobě vědět také tímto způsobem. Je samozřejmě možné použít některé běžné schema a mírně ho přizpůsobit svým potřebám, nicméně internetové stránky, doslova ušité na míru, určitě upoutají mnohem víc.


Při tvorbě těchto vlastních stránek jsem chtěla nechat působit jen ukázky své práce. Úprava je proto jednoduchá a je použito bezpatkové písmo.


Salon Meluzína

Méně technický, zato mírně nostalgický styl jsem použila na stránkách pro dámské modelové kloboučnictví: www.meluzina.cz


Restaurace V Ruthardce

Středověkou atmosféru naopak evokují stránky restaurace: www.v-ruthardce.cz


AIKEN - počítačové služby

Počítačové služby jsou záležitostí ryze technickou, a tomu také odpovídá styl těchto stránek (bezpatkové písmo, střídmé použití barev). Přesto jsou na stránkách použity netradiční ikony, které vzhled webu graficky osvěžují.
www.aiken.cz


Církevní gymnázium sv. Voršily Kutná Hora

Grafika webu byla vytvořena s rozsáhlým využitím studentských výtvarných děl a vyjadřuje celkový charakter školy, která – navzdory zažitým představám – funguje ve velice moderním stylu.
www.cgym-kh.cz


Domov Barbora Kutná Hora

Web Domova Barbora vyjadřuje péči, jaké se klientům tohoto zařízení dostává. To se projevuje i v barevnosti, pro pozadí jsem zvolila teplé pastelové odstíny, grafické objekty pak mají barvy Středočeského kraje, jenž je zřizovatelem ústavu.
www.domov-barbora.cz

GEO: 049.94838, 015.26841